З 01 по 31 жовтня 2017 року. В Мукачівському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" №6 були проведені бібліотечні заходи в рамках всеукраїнського місячника "шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя".
- Виставка плакатів і малюнків "За здоровий спосіб життя"
- презентація тематичної вистави "Шкідливі звички: міраж і дійсність
- бук-кросинг "Література як мікстура"
- круглий стіл "Куріння - за і проти" для учнів 9-го класу.
- конкурс-вікторина "Що я знаю про здоровий спосіб життя" для учнів 2-го класу.
Всі заходи з формування здорового способу життя ефективно впливатимуть на ціннісні пріоритети.
В рамках проведення тижня бібліотечної справи, який проходив з 25 по 29 вересня в НВК №6 було заплановано і проведено ряд бібліотечних заходів, метою яких була пропаганда книги та читання.
1. Конкурс - виставка плакатів, стіннівок та вітальних листівок.
2. Свято другокласників "Посвята в читачі"
3. Усний журнал "що ми знаємо про книгу" (для учнів 5-6 класів)
4. Акція "Подаруй бібліотеці книгу"
5. Книжкова лікарня.
Шкільна бібліотека НВК № 6 – світла, простора, затишна, та головне, інформаційна кімната, де можна прочитати сучасну книгу, підготуватися до уроку, дізнатись багато цікавих книжних новинок як учневі так і вчителеві. Бібліотечний фонд налічує 41432 примірники, серед яких і сучасна література, і класичні твори українських та зарубіжних письменників, різноманітні словники, енциклопедії, довідники , навчальна та методична література. Бібліотека нараховує 676 читачів, серед яких учні 1-11-их класів,вчителі, вихователі, батьки та працівники НВК. Тут завжди цікаво і корисно можна провести свій час.
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ В ШКІЛЬНУ БІБЛІОТЕКУ
Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1,2 класах серії «Шкільна бібліотека» ( укладач Стус Т.В.,- Львів. Видавництво Старого Лева, 2016.).Якщо ви розгорнете цю книжку, що потрапите у світ сучасної української дитячої літератури. У віршах, оповіданнях цієї добірки ви можете пізнати себе та своїх друзів. А ще – вигадуйте продовження цих історій, нові оповідки чи власні вірші. «Хто читає – той багато знає», - кажуть мудреці. Але не тільки. У книжці також можна здобути нових друзів. Із нею можна здійснювати небезпечні мандрівки. Гайда знайомитись і подорожувати.
Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 3,4 класах Серії «Шкільна бібліотека» (укладач Стус Т.В., - Львів.Видавництво Старого Лева, 2016). У другій книзі хрестоматії вміщено тексти, за змістом та формою складніші, ніж у попередній частині. Тут є твори, із персонажами яких можна разом посміятися, замислитися, поспівчувати … Тут висвітлено багато тем, які слід обережно й ґрунтовно обговорити з дітьми. Відомий вислів «Література – це дзеркало часу. Тож зазирнемо у нього разом з нашими юними читачами!
Читаємо разом із Всеволодом Нестойко Сергія улюблені твори вітчизняних і зарубіжних письменників для дітей середнього і старшого шкільного віку.
Мої любі читачі – це рідні мої діти! Мене дуже непокоїть, коли дітлахи віддають перевагу комп»ютерним іграм, телебаченню, а не книжці. Із великої кількості книжок, написаних вітчизняними та зарубіжними письменниками дізнаємось про різні країни, відкриваємо для себе дещо нове,пізнаємо де добро, де зло, поринаємо у фантастичні мрії, і тому мені дуже хочеться, щоб юні читачі також зачитувалися творами Марка Твена, Жуля Верна, Майн Ріда та багатьох інших авторів.
Читайте, читайте і ще раз читайте!
- «Алладін і чарівна лампа»
- «Чудесна мандрівка Нільса Гольгереона з дикими гусьми» С.Лагерлеф
- «Зоряний хлопчик» О.Уайльд
- «Вождь червоношкірих» О.Генрі
- «Полліанна» Е.Портер
- «Біле ікло» Дж.Лондон
- «Собака Баскервілів» А.К.Дойл
- «Робінзон Крузо» Д.Дефо
- «Мауглі» Р.Кіплінг
- «Діти капітана Гранта», «Таємничий острів» Ж.Верн
- «Міфи Давньої Греції»
- «Вечори над хутором біля Диканьки» М.Гоголь
- «Гаргантюа і Пантагрюель» Ф.Рабле
- «Хатина дядька Тома» Г.Бічер-Стоу
- «Собор Паризької Богоматері» В.Гюго